AC Technika

AC Technika to polska firma z siedzibą w Bydgoszczy

Jesteśmy prężnie działającą i dynamicznie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w   montażu klimatyzacji do domów, mieszkań, sklepów oraz biur w firmach zlokalizowanych na terenie Bydgoszczy. Innym zakresem naszej działalności są instalacje wentylacyjne oraz automatyka i sterowanie wentylacją i ogrzewaniem. Na rynku wyróżniamy się wysoką kulturą osobistą, profesjonalizmem jak i punktualnością. Cechuje nas ponadto indywidualne podejście do każdego Klienta i zlecenia. Od 2017 roku zrealizowaliśmy z sukcesem wiele zleceń zarówno dla małych odbiorców – tzw. klimatyzacja domowa – jak i większych Klientów.

Będąc  świadomymi, jak istotnym urządzeniem jest klimatyzacja  wszystkim naszym klientom z Bydgoszczy i okolic oferujemy urządzenia najwyższej jakości. Chcemy, aby zamówiona u nas klimatyzacja była dopasowana do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. W naszej ofercie można znaleźć urządzenia renomowanych producentów. Wykonane są one z najwyższej jakości komponentów i podzespołów, dlatego możemy zagwarantować, że przy regularnym serwisowaniu zamówiona u Nas klimatyzacja będzie funkcjonować w Waszym domu, firmie przez wiele lat.

Wszystkich zainteresowanych z Bydgoszczy i okolic serdecznie zapraszamy do współpracy.

Nasze usługi

Klimatyzacja

Świadczymy usługi obszaru szeroko pojętej klimatyzacji dla klientów indywidualnych i biznesowych. Sprzedaż, montaż oraz serwis urządzeń oraz całych systemów i dedykowanych rozwiązań.

Wentylacja

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem skutecznych i efektywnych instalacji wentylacji w budownictwie mieszkaniowym jedno i wielorodzinnym, w budynkach użyteczności publicznej, obiektach komercyjnych i przemysłowych.

Automatyka HVAC

Jednym z obszarów działalności firmy jest automatyka systemów wentylacji, klimatyzacji oraz ogrzewania. Odpowiada za takie wysterowanie poszczególnych elementów składowych, aby osiągać i utrzymywać żądane parametry przyjak najniższym zużyciu energii.